- Gamemax

Цена
€51 03 / 99 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300005
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mmTop: 2 x 120/140 mmPSU Cover: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Build and finished with a premium aestheticARGB controller includedAirflow and excellent effect and the spectrum LED strip
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.85 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773058
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300005
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mmTop: 2 x 120/140 mmPSU Cover: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Build and finished with a premium aestheticARGB controller includedAirflow and excellent effect and the spectrum LED strip
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.85 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773058
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300005
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mmTop: 2 x 120/140 mmPSU Cover: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Build and finished with a premium aestheticARGB controller includedAirflow and excellent effect and the spectrum LED strip
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.85 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773058
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GM-12360300005
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 2
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mm ARGB FanRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 200mmTop: 2 x 120/140 mmPSU Cover: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 170 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Build and finished with a premium aestheticARGB controller includedAirflow and excellent effect and the spectrum LED strip
РАЗМЕРИ: 421 x 210 x 460 mm
ТЕГЛО: 5.85 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858773058
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 2.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 200mm ARGB Fan |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | aRGB controller included |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Airflow and excellent effect and the spectrum LED strip |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Build and finished with a premium aesthetic |
| РАЗМЕРИ | 421 x 210 x 460 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120/140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Cover: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 200mm |
| ТЕГЛО | 5.85 kg |
| Тегло | 6.75кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 8.5 |
| Тегло | 6.75кг |
Gamemax Black Hole EATX кутия с Addressable RGB
Освободете потенциала на своя PC с Gamemax Black Hole — просторна EATX кутия, която съчетава впечатляващ дизайн с отлична вентилация. Страничният панел от закалено стъкло и адресируемото RGB осветление ви позволяват да покажете компонентите си с ефект, а мрежестият преден панел осигурява оптимално охлаждане за високопроизводителни системи.
Ключови Предимства
- Просторен интериор — Поддържа дънни платки E-ATX, ATX, Micro-ATX и Mini-ITX, с място за дълги GPU до 400 мм и високи CPU охладители до 160 мм.
- Зашеметяващо RGB осветление — Предварително инсталирани адресируеми RGB вентилатори и преден RGB панел създават живи светлинни ефекти, които могат да се синхронизират с дънната платка.
- Отличен въздушен поток — Мрежест преден панел и множество отвори за вентилатори (до 6) осигуряват ефективно охлаждане за взискателни компоненти.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете своя PC с ясен изглед към компонентите, закрепен с панта за лесен достъп.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (брой) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 8.5 |
Какво има в кутията
- Кутия Gamemax Black Hole
- Комплект аксесоари (винтове, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















